Ofertă acceptată
Cumpărare directă
caiet de sarcini + documentatie tehni,, REABILITAREA TERENULUI DE SPORT AFERENT SCOLII DIN LOC. FACL
- Număr anunț
- DA21223543
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALIGNY (CUI RO16384773)
- Furnizor / câștigător
- MILITARU V. FLORIAN - DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 32220659)
- Cod CPV
- 71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 10:54
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro