Ofertă refuzată Cumpărare directă

FILE DE PANGASIUS

Număr anunț
DA21204291
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15220000-6 · Peste, file de peste si alte tipuri de carne de peste congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
422,50 RON
Valoare finală
422,50 RON
Data publicării
13.09.2018 12:24
Data finalizării
17.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.