Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foreza pneumatica GRUNDOMAT 75P

Număr anunț
DA21223608
Autoritate contractantă
AS3-ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL În insolvență-in insolvency – en procedure collective (CUI RO37804080)
Furnizor / câștigător
VOLTRAK SRL (CUI RO6221230)
Cod CPV
43124100-9 · Masini de foraj orizontal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.823 RON
Valoare atribuită
47.823 RON
Data publicării
17.09.2018 10:56
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.823 RON

din 47.823 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.