Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,9% sub estimat
ANIOSPRAY QUICK - DEZINFECTANT RAPID PENTRU SUPRAFETE SI AEROMICROFLORA
- Număr anunț
- DA21214271
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24959100-2 · Aerosoli (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.676 RON
- Valoare atribuită
- 4.490 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 11:23
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.490 RON
din 5.676 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 1.186 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.