Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,0% sub estimat
Furnizare materiale de curatenie
- Număr anunț
- DA21208546
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- COMTIB SRL (CUI RO12613866)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757,70 RON
- Valoare atribuită
- 674,10 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2018 15:20
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
674,10 RON
din 757,70 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 83,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.