Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE FLEX MARE SI MIC

Număr anunț
DA21229647
Autoritate contractantă
?COALA GIMNAZIALA"BEN CORLACIU" GRO?II ?IBLE?ULUI (CUI 29374127)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,60 RON
Valoare atribuită
533,60 RON
Data publicării
17.09.2018 14:44
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 20:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,60 RON

din 533,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.