Ofertă refuzată Cumpărare directă

Knorr piure

Număr anunț
DA21229368
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
Cod CPV
15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.591 RON
Valoare finală
3.591 RON
Data publicării
17.09.2018 14:34
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.