Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE IMAGINI TIP PENTRU APARAT CU RAZE X - XIS 6545X

Număr anunț
DA21226752
Autoritate contractantă
Regia Autonoma "Aeroportul Stefan cel Mare - Suceava" (CUI RO713454)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
50413000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.884 RON
Valoare atribuită
2.884 RON
Data publicării
17.09.2018 12:55
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.884 RON

din 2.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.