Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie prod curatenie

Număr anunț
DA21222172
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
PANEAG SRL (CUI RO7329834)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.371,42 RON
Valoare atribuită
5.371,42 RON
Data publicării
17.09.2018 10:04
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.371,42 RON

din 5.371,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.