Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de specialitate topo-cadastrale

Număr anunț
DA21221820
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI RO34203824)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.800 RON
Valoare atribuită
12.800 RON
Data publicării
17.09.2018 09:49
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.800 RON

din 12.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.