Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar in carlig KPZ 406 Maxim 1000 kg fara certificare metrologica

Număr anunț
DA21219714
Autoritate contractantă
Directia de Servicii Publice Orasului Targu Lapus (CUI RO38567500)
Furnizor / câștigător
RADRA INDUSTRIAL SRL (CUI RO38082032)
Cod CPV
42923000-2 · Masini de cantarit si balante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
15.09.2018 08:36
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.