Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACE MONOJECT-ATRAUMATICE 27G-0.4X38

Număr anunț
DA21217797
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
MEDIDENT EXIM SRL (CUI RO11105860)
Cod CPV
33131300-0 · Instrumente dentare de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,40 RON
Valoare finală
140,40 RON
Data publicării
14.09.2018 13:58
Data finalizării
17.09.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.