Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS CANON MF623CN CRG 731C 731M 731Y LBP7100Cn/LBP7110Cw/MF 8230Cn/MF8280Cw OEM CRG731 crg 731
- Număr anunț
- DA21213734
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.326 RON
- Valoare atribuită
- 1.326 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 11:02
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.326 RON
din 1.326 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro