Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detartrant - 1L/fl, parfumat - NUFAR

Număr anunț
DA21224519
Autoritate contractantă
TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37 RON
Valoare atribuită
37 RON
Data publicării
17.09.2018 11:29
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37 RON

din 37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.