Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat

40 ONDA ROLE H.IG. 2 STRATURI

Număr anunț
DA21225615
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704 RON
Valoare atribuită
686,40 RON 2,5% sub estimat
Data publicării
17.09.2018 12:13
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

686,40 RON

din 704 RON estimat 2,5%

Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 17,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.