Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set cadou Intense: Crema de dus, 100 ml + Sampon, 100 ml + Prosop [5055443679967]
- Număr anunț
- DA21222726
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,60 RON
- Valoare atribuită
- 537,60 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 10:27
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,60 RON
din 537,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro