Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa tractiune 285/70R19.5 146L/140M Orjak O3 (REG) Sava TL.

Număr anunț
DA21225409
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34352100-0 · Pneuri pentru camioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.724,28 RON
Valoare atribuită
3.724,28 RON
Data publicării
17.09.2018 12:05
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.724,28 RON

din 3.724,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.