Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVOR WC LAGUNA

Număr anunț
DA21227163
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44411700-1 · Scaune, capace, vase, cuve si rezervoare pentru closete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,40 RON
Valoare atribuită
766,40 RON
Data publicării
17.09.2018 13:12
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,40 RON

din 766,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.