Ofertă acceptată Cumpărare directă

COSTUM SALOPETA CP TERCOT HIDROFOBIZAT

Număr anunț
DA40460666
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
Furnizor / câștigător
PROTECTCONF TEXTILE S.R.L. (CUI 41134964)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.175 RON
Valoare atribuită
48.175 RON
Data publicării
22.05.2026 12:59
Termen limită
27.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.175 RON

din 48.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.