Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA21214569
Autoritate contractantă
Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,13 RON
Valoare atribuită
377,13 RON
Data publicării
14.09.2018 11:33
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,13 RON

din 377,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.