Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de realizare obiectiv de investitii Infiintare loc de agrement , amenajare peisagistica

Număr anunț
DA21209224
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
CRANDAZ NAV SRL (CUI RO28033091)
Cod CPV
45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227.500 RON
Valoare atribuită
227.500 RON
Data publicării
13.09.2018 16:00
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227.500 RON

din 227.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.