Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TASTATURI SI MOUSE

Număr anunț
DA21226102
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv - Piatra Neamt (CUI 2613249)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,23 RON
Valoare atribuită
267,23 RON
Data publicării
17.09.2018 12:33
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,23 RON

din 267,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.