Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE UPS APC 2200 XL ATTIKA
- Număr anunț
- DA21233018
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 506,70 RON
- Valoare atribuită
- 506,70 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 09:27
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
506,70 RON
din 506,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro