Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie copiator Xerox WorkCentre 5019

Număr anunț
DA21231219
Autoritate contractantă
JUDETUL VASLUI (CUI 3394171)
Furnizor / câștigător
TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.012,61 RON
Valoare atribuită
1.012,61 RON
Data publicării
17.09.2018 16:18
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.012,61 RON

din 1.012,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.