Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 21,4% sub estimat

piersici

Număr anunț
DA21219342
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 (CUI 7274020)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
03222332-9 · Piersici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175 RON
Valoare atribuită
137,50 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
14.09.2018 16:14
Termen limită
20.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,50 RON

din 175 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 37,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.