Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DERATIZARE
- Număr anunț
- DA21204077
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
- Furnizor / câștigător
- STEPI-DERATOX S.R.L. (CUI 2488650)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,24 RON
- Valoare finală
- 264,24 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 12:15
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.