Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 1 ml, 2.5 ml, 5 ml, cu ac, BIOSAFE
- Număr anunț
- DA21233605
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710 RON
- Valoare atribuită
- 710 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 09:49
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
710 RON
din 710 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro