Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,9% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- DA21226821
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.272,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.628 RON 8,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2018 12:58
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.628 RON
din 7.272,50 RON estimat
8,9%
Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 644,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.