Atribuită Cumpărare directă

Deviz PERFUSOR COMPACT S seria 62861

Număr anunț
DA35247752
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Botosani (CUI 7494238)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
42124222-6 · Piese pentru pompe de dozare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.116,05 RON
Data publicării
13.03.2024 13:47
Data finalizării
14.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.116,05 RON