Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet pe baza de carne

Număr anunț
DA21231690
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,53 RON
Valoare atribuită
176,53 RON
Data publicării
18.09.2018 07:40
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,53 RON

din 176,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.