Ofertă acceptată Cumpărare directă

slanina porc afumata

Număr anunț
DA21222212
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
TRAM SRL (CUI 2579970)
Cod CPV
15131220-3 · Slanina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
281,25 RON
Valoare atribuită
281,25 RON
Data publicării
17.09.2018 10:06
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

281,25 RON

din 281,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.