Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bec normal - E27, 40W/60W/75W/100W E27, in cutie carton
- Număr anunț
- DA21227066
- Autoritate contractantă
- TEATRUL LUCEAFARUL IASI (CUI 4981310)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195 RON
- Valoare atribuită
- 195 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 13:08
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195 RON
din 195 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro