Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smantana 30% 1 kg, Cascaval de Horodniceni

Număr anunț
DA21228469
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
LAKTOTRIO 2001 PROD SRL (CUI 13917944)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,20 RON
Valoare atribuită
116,20 RON
Data publicării
17.09.2018 14:02
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,20 RON

din 116,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.