Ofertă refuzată Cumpărare directă

Paine Grau Intreg Feliata 500 gr Bucuresti

Număr anunț
DA21229304
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,50 RON
Valoare finală
206,50 RON
Data publicării
17.09.2018 14:32
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.