Ofertă acceptată Cumpărare directă

BISCUITI PETIT BEURE 100 GR 100GR 100G 100 G

Număr anunț
DA21222413
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179,55 RON
Valoare atribuită
179,55 RON
Data publicării
17.09.2018 10:14
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

179,55 RON

din 179,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.