Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe Whirlpool FWG91484W EU FreshCare+, 9 kg, 1400 RPM, Clasa A+++

Număr anunț
DA21235314
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,56 RON
Valoare atribuită
1.386,56 RON
Data publicării
18.09.2018 10:58
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,56 RON

din 1.386,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.