Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT F INDESIT IWSNE 61253 C

Număr anunț
DA21233338
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,33 RON
Valoare atribuită
840,33 RON
Data publicării
18.09.2018 09:40
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,33 RON

din 840,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.