Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oglinda rinoscopie Ø 14mm 27cm ( Michel Laryng , cod 73.48.94)

Număr anunț
DA21230369
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.462,40 RON
Valoare atribuită
4.462,40 RON
Data publicării
17.09.2018 15:16
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.462,40 RON

din 4.462,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.