Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE MOTOFERASTRAU H 365 X-TORQ
- Număr anunț
- DA21230201
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE TOMEGEA" BOROAIA (CUI 14162851)
- Furnizor / câștigător
- FALSTING SRL (CUI RO13264934)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.077,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.077,31 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 15:07
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.077,31 RON
din 2.077,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro