Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Set Kolibri si stent uretral dublu ansiform
- Număr anunț
- DA21212355
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 44163112-8 · Sisteme de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 10:04
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro