Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FURTUN GRADINA SILICONAT CU INSERTIE 3/4
- Număr anunț
- DA21202702
- Autoritate contractantă
- S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI RO27969145)
- Furnizor / câștigător
- LAREXIM TRANS LOGISTIC SRL (CUI RO30552015)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030 RON
- Valoare finală
- 1.030 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 11:15
- Data finalizării
- 18.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.