Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)

Număr anunț
DA21233130
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
31,40 RON
Data publicării
18.09.2018 09:32
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31,40 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.