Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CZ PREDEAL - 79579/07.09.2018

Număr anunț
DA21232603
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.499,90 RON
Valoare atribuită
8.499,90 RON
Data publicării
18.09.2018 09:08
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.499,90 RON

din 8.499,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.