Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM COMANDA NR 14/09

Număr anunț
DA21231754
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.908,89 RON
Valoare atribuită
4.908,89 RON
Data publicării
18.09.2018 07:56
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.908,89 RON

din 4.908,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.