Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Capsator B4, capse 24/6,metal,40coIiCod RTC NV1242
- Număr anunț
- DA21231150
- Autoritate contractantă
- Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110 RON
- Valoare finală
- 165,08 RON
- Data publicării
- 17.09.2018 16:09
- Termen limită
- 22.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.09.2018 16:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.