Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de montat hidranti de incendiu in comuna Cristesti

Număr anunț
DA21231885
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
INSTALPREST SRL (CUI 18590028)
Cod CPV
44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.050 RON
Valoare atribuită
16.050 RON
Data publicării
18.09.2018 08:15
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.050 RON

din 16.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.