Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNET BILETE 100FILE 25 LEI CARNET BILETE 100FILE 13 LEICARNET BILETE 100FILE 18 LEI si 10 lei

Număr anunț
DA21233248
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JEAN BART TULCEA (CUI 26625119)
Furnizor / câștigător
QUICK PRINT SRL (CUI RO37625076)
Cod CPV
22459000-2 · Bilete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
18.09.2018 09:37
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.