Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOP BUMBAC MAR.XXL SLG 25

Număr anunț
DA21230298
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,60 RON
Valoare atribuită
65,60 RON
Data publicării
17.09.2018 15:11
Termen limită
22.09.2018 17:00
Data finalizării
17.09.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65,60 RON

din 65,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.