Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie electropompe inox Q100 si Q30
- Număr anunț
- DA21160377
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
- Furnizor / câștigător
- ANIELO & MARIO CO SRL (CUI RO17172051)
- Cod CPV
- 42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.243 RON
- Valoare finală
- 42.243 RON
- Data publicării
- 07.09.2018 11:03
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.