Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa de ustensile calculator 145 piese VALUE 19.06.2031, Trusa de scule pentru retea 31 piese Gembi
- Număr anunț
- DA21236439
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.464 RON
- Valoare atribuită
- 5.464 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 11:47
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.464 RON
din 5.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro